Ústí sahalo po bodech, ale Chrudim dala Rapidu ochutnat svou vlastní medicínku.

Velké překvapení měla na svých sálovkách skvadra Martina Dlouhého v Chrudimi. Nakonec se k výhrře protrápili východočeši, čtyři vteřiny před koncem překlonil misky vah pro FK Chrudim Felipe. Oba dva soupeři se utkají v neděli, tentokrát bude hostit utkání Rapid ve své hale Sluneta.

První poločas čaroval v brance Ústí Klečka, Rapid hrozil z brejků. První poločas ticha prolomil až půl minutu před koncem Everton. To zřejmě svěřence Felipe Condeho ukolébalo, start druhého poločasu nezastihl Chrudim v dobré formě. To potrestali dva nejpovolanější v dresu Ústí, nejprve se prosadil Jelínek, po něm hned Výborný. To postavilo a vysléklo z mikiny i Tomáše Koudelku, který zřejmě chtěl v pátek večer odpočívat. David Drozd vyrovnal v minutě jednatřicáté, ale ani to hosty nezlomilo. Po kombinaci Rapidu si dal vlastenec Felipe, i on si ale srpávnou trefu přichystal.

Chrudim od té doby hrála v pěti na útočné polovině, své růže to přineslo až 79 vteřin před koncem zápasu. Po pěkné kombinaci srovnal Max. A když už to vypadalo v městské sportovní hale na překvapivou remízu, Felipe poslal z dorážky balón do sítě za bezmocného Klečku a rozhodl a osudu utkání. Ústí tak potřetí v řadě nebodovalo, nicméně na tento krásný výkon může navázat v neděli ve Slunetě. Tento zápas vysílá žive Sport Overtime, studio začíná v 19:40. Odkaz na stream zde.