Škatulata hýbejte se, přesuny začínají. Reprezentační brankář vyklízí pozici ve Spartě!

Naše řady opouští Ondřej Vahala. Vahy se rozhodl jít jinou cestou a my mu nebudeme bránit v jeho další kariéře. Děkujeme…

Zveřejnil(a) AC Sparta Praha futsal dne Pondělí 4. ledna 2021
Facebook AC Sparta Praha futsal

Tak to je bomba, a to hned z kraje přestupového okna! Dnes Sparta na svém Facebooku uveřejnila, že odchází jasná jednička a kapitán týmu, Ondřej Vahala. Jeho další kroky mohou vést do zahraničí. Dalším adeptem může být Plzeň, která sbírá reprezentatny jak na běžícím páse. Nebo dokáže ulovit Vahalu nějaký ambiciózní nováček? Nárvat do Slavie není asi moc na pořadu dne, jelikož zde vládne Karpiak či Žežulka. Problémy v brance nemá ani Chrudim, ale i tu můžeme počítat jako kandidáta na zisk reprezentačního brankáře.

Ihned nastává otázka, kdo se představí v derby v brance Sparty. Na soupisce najdeme samozřejmě našeho kamaráda Pavla „Eda“ Plecitého. Beni Simitči je samozřejmě starý lišák a uvidíme jestli nevytasí nějaké ESO z rukávu. Ve Spartě třeba působil Cristiano Cardozo, samozřejmě lze hledat i na Slovensku či jinde, kde se teď futsal nehraje. V úvahu by například připadal i Jan Žežulka, ale to by byla hodně velká konspirace.

Další přesuny dle zákulisních informací určitě budou a bude jich několik. Snad se o nich brzy dozvíme! Sledujte Sport Overtime na Instagramu a Facebooku a dozvíte se víc.