Rapid sestřelil Démony v poslední vteřině, Budějovice přehrály liberecký FTZS.

zdroj: Facebook FC Rapid Ústí nad Labem

Dva zápasy nám přinesl nedělní program 1. Futsal ligy a bylo se na co koukat, na jedné straně 17-ti gólové drama, na opačném pólu Čech koncentrovaný souboj dvou adeptů na playoff. Parádní futsalová neděle pro všechny fanoušky tohoto krásného sportu!

Českobuďějovické Dynamo navázalo na své zlepšující se výkony a možná trochu překvapivě zdolalo Liberec. Výsledek 5:1 byl možná až příliš krutý pro FTZS a průběh utkání tomu neodpovídal. Na 1:0 dával Radouch, vyrovnání přišlo vcelku rychle srovnal Henzl a do kabin se šlo za stavu 1:1. Účet druhého poločasu otevřel Karel Sláma tečovanou střelou. Po této brance hosté zvýšili agresivitu, ale vygenerovali z toho jen příliš mnoho faulů. To potrestal z 10 m kopu Radouch svým druhým gólem v utkání. V závěru již nezorientovanou obranu Liberce pokořil dvěma brankami Benát.

Na severu Čech se odehrává jedna bitva za druhou a hlavní roli plní většinou ústecký Rapid. Po drama s Teplicemi si domácí, tentokrát v hale Sluneta, připravili další drama. To ale mělo pro ně vítěznou tečku a také zápis prvních bodů do tabulky 1. Futsal ligy v historii. Mohli jsme vidět tři hattricky, spousta obratů, krásné branky a spousta emocí. Už to vypadalo po neproměném 10 m kopu od Ostráka, že se Rapid k vyrovnání za stavu 7:8 nedostane, ale pak zaúřadoval Výborný a po chybách v rozehrávce Démonů otočil celý zápas. Poslední branku Petra Výborného i s naším komentářem si vychutnejte zde!


Futsal liga má na programu další zápasy v úterý! Sledujte dění z české nejvyšší futsalové soutěže na našem webu či sociálních sítích. Bavte se futsalem!