Playoff gameday #6: Svarog přehrál Helas i potřetí a postupuje do semifinále

Svarog FC Teplice se připojil k Chrudimi jako druhý postupující do semifinále, I tepličtí hráči dokázali postoupit v nejkratším možném termínu, tedy 3:0 na zápasy.

Tentokrát to Svarog zvládl suverénně, během prvního poločasu se dvakrát trefil Joao Salla. Úplné rozhodnutí padlo v druhém poločasu, kdy se postupně trefili Claudio, Gutti, 2x Adriano a jednou Tato. Za Helas upravil výsledek svou premiérovou trefou v playoff Filip Havrda. Domácí si vyzkoušeli i powerplay a dovedli zápas k vítězství 7:1.

📽HODNOCENÍ | Dnešní zápas a celou sérii s Brnem hodnotí asistent trenéra Tomáš Künzl.

Zveřejnil(a) Svarog FC Teplice dne Úterý 27. dubna 2021
Dnešní zápas a celou sérii s Brnem hodnotí asistent trenéra Tomáš Künzl./zdroj Facebook Svarog FC Teplice

Svarog FC Teplice – Helas Brno 7:1 (2:0)
Branky: 13. Joao Salla (Adriano), 16. Joao Salla (Guti), 23. Claudio (Adriano), 26. Gutti, 30. Adriano (Claudio), 31. Adriano (Deco), 35. Tato (Guti) – 37. Havrda (Presl)


Ve středu se může radovat z postopu do semifinále Sparta, v utkání se Slavií ji ale nečeká nic jednoduchého. Utkání začíná v 20:00 a můžete ho sledovat na Youtube Slavie, webu ČT Sport nebo pomocí červeného tlačítka na HBBTV. Odkaz na přenos zde: https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/ostatni/program-vysilani-ct-sport-na-webu-v-mobilu-a-hbbtv/5ddda79bfccd259ea46d41b