Playoff gameday #5: Chrudim postupuje do semifinále, Plzeň vybojovala mečbol, Teplice hrají s Helasem o postup.

1. FUTSAL liga má prvního semifinalistu. Z postupu se raduje FK Chrudim, která postoupila hladce 3:0 na zápasy přes FTZS Liberec, Chrudmiští nedali šanci futsalistům ze severu Čech ani ve třetím duelu série. Už ve druhé minutě vedla Chrudim o dvě branky a svůj náskok postupně navyšovala. Poslední duel v sérii skončil 12:1, třikrát se trefil Max, po dvou brankách přidali Éverton a Jiří Mužík.

Žádné drama nedopustila v druhém zápase série Plzeň. Hráči Mělníku neměli proti Interobalu potřebný drive a inkasovali poměrně brzy. Své šance domácí tým neproměnil, naopak hosté začali trestat a nakonec vsítili šest branek, v každém poločase tři a zápas skončil 0:6. Hattrick vstřelil Rešetár, 1+4 zaznamenal Michal Holý, dvakrát se prosadil Seidler. Interobal tak získal druhou výhru v sérii a vede 2:0.

FK Chrudim – FTZS Liberec 12:1 (5:0)
Branky: 2. Max, 2. Éverton (Felipe), 12. Max (Éverton), 13. Kubát (Mareš), 20. D. Drozd (Mareš), 24. Éverton (Kubát), 27. P. Drozd (D. Drozd), 30. Max (Doša), 33. Mareš (Kubát), 34. Mužík (Max), 35. Malý (Felipe), 37. Mužík (Litviněnko) – 37. Henzl (Zdržálek).


SK Olympik Mělník – SK Interobal Plzeň 0:6 (0:3)
Branky: 3. Rešetár (Holý), 9. Seidler (Holý), 12. Holý (Vnuk), 22. Seidler (Rešetár), 37. Rešetár (Holý), 38. Rešetár (Holý).

V úterý může znát semifinále druhého jistého účastníka. Hráči Svarog FC Teplice přivítají doma v Chomutově Helas Brno. Svarog má mečbol a určitě ho budou chtít svěřenci trenéra Alonsa využít. Jestli se jim to povede, můžete sledovat živě na YouTube Futsal World od 20:00.

Dnes je k vidění také talkshow Futsalová CHACHA na našem instagramu. Hostem od 19:00 bude trenér českých juniorských reprezentací, a také bývalý hráč, Martin Brůna. Sledujte dnes živě na našem instagramu