Mezinárodní turnaj PragaCup vyhrál tým StarFucks ze Slovenska

zdroj: Fotogalerie PragaCup

8.1.2022, Milovicích, Jiří Doležel, Lukáš Řezníček

8.1.2022 se v Milovicích v Milten Sport Center uskutečnil lednový mezinárodní turnaj v malém fotbale, pořadatelem byla sportovní organizaci PragaCup. Turnaj se odehrál v hale s umělou trávou. Na turnaj přicestovalo 20 týmů z celé ČR a ze Slovenska. Týmy byly rozlosovány dopolední a odpolední kvalifikace a do večerního superfinále postoupilo 8 nejlepších týmů.

Na turnaji bylo spoustu překvapení jmenovat můžeme například:
Tým Relax – mistři světa v malém fotbale nepostoupili ze základní skupiny.
Tým ligových fotbalistů – Mušketýři Čižová za které nastoupil například Jakub Podány, Petr Janda, Martin Jirouš. Vypadli také v základní skupině.
Chaberskej Válec – vítěz posledního turnaje PragaCup 2021 nevstřelil na turnaji ani jednu branku a také skončil už v základní skupině.
FC Pražští Motáci – Vítěz turnaje PragaCup 2019 také skončili již v základní skupině. 
A spoustu dalších nabitých týmů skončilo již v základní skupině, včetně týmů, kde byli ligoví futsalisté a nebo mistři ČR v malém fotbale.V Milovicích se odehrálo mezinárodní finále. Za Česko G.I.C. LA PLATE vs. Slovenský tým StarFucks. O vítězi lednového turnaje PragaCup museli rozhodnout až pokutové kopy. Šťastnější byl tým StarFucks.

O hladký průběh turnaje se staral početný a zkušený a organizační tým v čele s Lukášem Řezníčkem. Turnaj řídili profi rozhodčí se zkušenostmi z Mistrovství Evropy. O bezpečí hráčů se staral profesionálního zdravotník se zkušenostmi z reprezentace. O skvělou kulisu se postaral moderátora, dj. A nezapomenutelné okamžiky zachytil fotograf a kameraman a o bezpečí diváků se postaral security. První tři týmy si odvezly hodnotné ceny, metrový pohár, voucher na sadu dresů ve vlastním designu, 3L láhve alkoholu, velké poháry a medaile atd.


„Za mě to byl nejnabitejši turnaj v celé historii turnajů PragaCup od roku 2013. Turnaj se nesl v duchu fair-play a v přátelské atmosféře. Nikdo se vážně nezranil a turnaj si snad všichni hráči užili. Děkuji všem hráčům za účast a za předvedené skvělé výkony.“ uvedl hlavní organizátor Lukáš Řezníček.

Na kompletní fotogalerii z turnaje se můžete podívat zde: https://www.facebook.com/427542157316010/posts/6646111382125692/

Letní verzi PragaCupu se snad fotbalisté dočkají na konci června. „Další turnaj PragaCup je naplánován 25.6.2022 týden po fotbalové sezóně v Praze v Dolních Chabrech v areálu Vladimíra Šmicera. Registrace není zatím spuštěná. Sledujte Facebook a Instagram PragaCup tournament, registraci budeme spouštět již brzy.“ uvedl Lukáš Řezníček, předseda organizace PragaCup.