Finále play-off 1. české futsal ligy – SK Interobal Plzeň proti FK Chrudim

Finále play off 2023. Souboj dvou velikánů. Potřetí v řadě. SK Interobal Plzeň versus FK Chrudim. Finálové skóre 1:1. Chrudim obhajuje pozici mistra, Plzeň ji chce zpátky. Největší okamžik sezóny je tady! V napínavém finále playoff 1. Futsal ligy se střetnou týmy SK Interobal Plzeň a FK Chrudim v boji o titul nejlepšího futsalového týmu v České republice.

Oba týmy se probojovaly až do finále díky svému nezlomnému odhodlání. SK Interobal Plzeň se prezentoval výraznou ofenzivou a skvělou týmovou hrou, zatímco FK Chrudim exceloval svou taktikou, obrannou disciplínou a nebezpečnými protiútoky.

Soupeři se pečlivě připravují na tento důležitý zápas. Trénují, zlepšují své dovednosti a zdokonalují své strategie, aby byli připraveni čelit všem výzvám, které je čekají.


Fanoušci se těší na napínavou bitvu, která přinese vášnivé souboje, rychlé kombinace a skvělé střelecké výkony. Atmosféra v halách bude nabita energií a emoce budou vrcholit, když hráči obou týmů budou bojovat o každý centimetr palubovky.

Vítěz tohoto zápasu si odnese titul šampiona a bude se moci pyšnit svým úspěchem po celý následující rok. Pro hráče i fanoušky to bude výjimečný okamžik plný nadšení a radosti.

Všichni futsaloví fanoušci mají jen jedno přání – aby finále začalo co nejdříve a přineslo nám vzrušení a nezapomenutelné okamžiky na palubovce.

Připravte se na futsalovou lahůdku a sledujte, jak se SK Interobal Plzeň a FK Chrudim postaví tváří v tvář ve FINÁLE playoff 1. Futsal ligy.

SK Interobal Plzeň – FK ChrudimPÁ 12. 5., 19:00 h. | Plzeň
FK Chrudim – SK Interobal PlzeňÚT 16. 5., 19:00 h. | Chrudim
SK Interobal Plzeň – FK ChrudimPÁ 19. 5., 19:00 h. | Plzeň
FK Chrudim – SK Interobal PlzeňPO 22. 5., 19:00 h. | Chrudim
SK Interobal Plzeň – FK ChrudimST 24. 5., 20:15 h. | Plzeň