Další výsledek 5:1, Žabinští Vlci vezou do Brna tři body!

Facebook: Žabinští Vlci Brno

Loupež na počkání. Tak by se také dala glosovat výhra nováčka 1. Futsal ligy nad budějovickým Dynamem. Domácí tlačili, měli šance, ale soupeř je nemilosrdně vytrestal z produktivity. Po prohře Helasu na Slávii, tak veze alespoň jeden celek z Brna domů tři body.

Na branku se taktéž jako v úvodním zápase po restartu čekalo dlouho, pauza byla zkrátka dlouhá. Skóre otevřel v 16. minutě krásnou ranou na zadní tyč Chroust, domácí brankář Beránek se za střelou jen ohlédl. Další střelu musel lovit zpoza svých zad až v druhém poločase, Havlín si narazil se Starým a přidal svou další branku v soutěži. Budějovice se ale okamžitě oklepali a po hrubce v rozehrávce hráču z moravské metropole snížil na 1:2 Dominik Hric.

Poté ale opět začali úřadovat hosté a dvěmi rychlými kontry rozhodli tento duel. Nejdřívě se prosadil po sólu Hromek a na rozdíl tří branek zvýšil Starý. Dynamo mělo problémy s fauly a to vyústilo v dva desetimetrové kopy. Havlín si na šestý gól musí ještě počkat, to jeho kolega Hansl si počínal lépe a uzavřel skóre na konečných 1:5.


VÝSLEDEK | Na cestě do Brna dnes bude veselo. Žabinští Vlci Brno totiž odvážejí z palubovky SK Dynamo PCO České Budějovice Futsal všechny 3 body po výhře 5:1.

Zveřejnil(a) 1. Futsal liga dne Středa 6. ledna 2021
Facebook 1. Futsal liga

Hosté tak můžou slavit první venkovní výhru v prvoligové historii. Bez výhry a bez bodu jsou naopak stále České Budějovice a také Rapid Ústí nad Labem.