1. Futsal liga má svůj jízdní řád pro restart, uvidíme i TV utkání!

Konečně jsme se všichni dočkali konce všech procesů a teoretických spekulací o tom, kdy začne naše nejvyšší futsalová soutěž. Sport Overtime samozřejmě bude u toho, opět se rozjedou naše pravidelné rubriky, komentované přenosy a možná také další překvápko. Jen zmiňme, že 1. Futsal liga je jediná futsalová soutěž, která dostala pro restart zelenou.

Restart začíná v Edenu 5.1. v 20 hodin duelem Slavie s Helasem, o den později zavítají Žabinští Vlci z Brna na palubovku Českých Budějovic. Aby toho nebylo pro sešívané málo, 7.1. je čeká derby. Před lockdownem byste možná slyšeli náš komentář, ale i na ČT Sport to bude samozřejmě hodně sledovaný duel.

zdroj: https://www.instagram.com/1futsalliga/

Liga pokračuje dalšími duely v pátek, v neděli a pondělní dohrávkou. Vlastní streamy pro fanoušky přichystala Plzeň, která se v neděli od 18 utká s Rapidem Ústí nad Labem. Uvidíme, jestli ještě nějaké zápasy uvidíme online. Vše vypadá na návrat do starých streamovacích dobrých kolejí, jen si na potvrzení musíme počkat. Samozřejmě vás všechny o tom budeme včas informovat. Zde je souhrn zbývajících zápasů.


8.1. 20:00 FK Chrudim – Žabinští Vlci Brno
8.1. 19:30 FTZS Liberec – Démoni Česká Lípa
8.1. 20:00 Svarog Teplice – Helas Brno
10.1. 19:00 PCO Dynamo České Budějovice – Olympik Mělník
10.1. 18:00 Interobal Plzeň – Rapid Ústí nad Labem (Youtube)
11.1. 20:30 Démoni Česká Lípa – FK Chrudim (Youtube)

O tom, kde Sport Overtime uvidíte, se dozvíte na našem Facebooku či Instagramu s předstihem. My se moc těšíme a budeme ready pro vás!

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue